VESTUVĖS, KURIOS ĮSIMENA

Iliuzionistas jūsų šventėje

Pasirodymas „Magija Gyvai“

Tai interaktyvus moderniosios magijos šou. Naujas ir netikėtas stilius, kuriame susipina teatrinės vaidybos patirtis, stand-up comedy šmaikštumas ir magijos žanrai. Pasirodymo metu kreipiamas didelis dėmesys į bendravimą su auditorija. Kiekvieno triuko metu žiūrovai prisijungia ant scenos ir magiją kuriame kartu.
Įprastinė pasirodymo trukmė – 60min. Tačiau trukmę galime pritaikyti prie bet kokios šventės programos.

„Magija iš Arti“

Algimantas įsisuka į žiūrovų gretas, rodydamas įspūdingus triukus iš labai arti ar netgi pačių žiūrovų rankose. Šio pasirodymo metu nedidelėse grupelėse itin didelis dėmesys skiriamas kiekvienam iš dalyvių. Tai nepamirštamus, asmeniškus įspūdžius sukuriantis formatas, tinkantis tiek pralaužti ledus renginio pradžioje, tiek užimti svečius laisvo laiko metu. 

Renginio Vedimas / Koordinavimas

Nuoširdus, tikras ir organiškas Algimanto bendravimas su svečiais, originalios veiklos, bei į programą įtraukiami Magija Gyvaiir “Magija iš Artipasirodymai papuoš šventę nepamirštamai įspūdžiais. 

Įspūdžiai

Esam nerealiai laimingi, kad mūsų šventę vedė Algimantas. Po šventės susitikę Algimantą jaučiamės lyg būtume sutikę gerą savo draugą!

Dovilė ir Olegas

Šventės metu iš svečių vis girdėjome ir girdime dar iki šiandien: 
Wow! Kur jūs jį radot?“,Koks tobulas vedėjas!“

Veronika IR JONAS

Norime dar kartą nuoširdžiai Jums padėkoti už pasirodymą mūsų vestuvių šventėje. Kiek daug gerų emocijų mums ir svečiams sukėlėte. Jūs esate tokia energijos ir charizmos bomba, tiesiog wow! Nunešėte mums stogus su savo triukais!

Laura ir dovydas

Kontaktai

Dėl užimtumo ir kainų kreipkitės telefonu, el. paštu arba užpildykite užklausos formą puslapyje.

Laiške nepamirškite paminėti numatomą šventės datą, vietą, svečių skaičių ir kitas jums žinomas detales.

algimantas@magijagyvai.lt